Papua-Nová Guinea

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Papua-Nová Guinea

Nemovitost na prodej v Papui-Nové Guineji

Papua Nová Guinea se nachází na jihozápadě Tichého oceánu a zahrnuje východní oblast Nové Guineje a její ostrovy. Vyznačuje se obrovskou biologickou a kulturní rozmanitostí a je proslulý svými plážemi a korálovými útesy.

Port Moresby je hlavním městem státu a je také nejlidnatějším městem a hlavním přístavem.

Nemovitosti na prodej v Papui-Nové Guineji, Port Moresby a dalších městských centrech jsou drahé a odráží se to také na vysokých nákladech na zboží a služby, včetně potravin, služeb a bezpečnosti.

Přístupnost nemovitostí k prodeji na Papui-Nové Guineji je rovněž systémovým problémem, který se snaží řešit jak vládní, tak soukromý sektor.

Průzkum provedený v roce 2018 naznačil, že vnímaná nedostupnost se od roku 2017 zvýšila, přičemž 87% respondentů tomu věří nebo si koupí nemovitost v Papui-Nové Guineji mírně nebo velmi neudržitelně (respektováno 85% v roce 2017).

Zatímco ti, kteří věří, že koupě nemovitosti na prodej v Papui-Nové Guineji je pohodlná, až velmi pohodlná, poklesla o 14% na 12%.

Přiřazení této změny je obtížné. Vzestupná urbanizace, ti, kteří se stěhují z venkovských-městských oblastí při hledání práce a dalších příležitostí, je jistě jedním z faktorů přispívajících.

Většina lidí opět věří, jaký je nejlepší čas na koupi nemovitosti na prodej v Papui-Nové Guineji, nicméně tento podíl se mírně snížil od 61% v roce 2017, 56% v roce 2018.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB